Aktualności

PUCHAR JEST NASZ!!! BO PUCHAR SIĘ NAM NALEŻY!!! ZDJĘCIA

Publicystyka lkstarnawa @14.07.2014

Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Zagórz wędruje do LKS TARNAWA. Czytaj więcej....

Wczoraj tj. 13.07.2014r. w niedzięle został rozegrany Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Zagórz w piłce nożnej na stadionach w Tarnawie Dolnej i w Zagórzu. Mecze były rozgrywane w systemie każdy z każdym w grupie 2 x 20minut a w finale 2x30 minut ze zmianami "hokejowymi".

Pierwsza grupa rozgrywała swoje mecze na stadionie w Tarnawie Dolnej a grupa druga w Zagórzu a oto wyniki:

mecz - Gabry Łukowe - Osława Zagórz 2:0

Do finału dostały się drużyny LKS Tarnawa i LKS Czaszyn. Mecz został rozegrany w Zagórzu o godzinie 17:00.

LKS Tarnawa pokonała w finale LKS Czaszyn po strzeleniu jedynej bramki w całym meczu przez Łukasza Galanta.

Najlepszym zawodnikiem turnieju został  Grzegorz Armata

Turniej okazał się szczęśliwy dla naszej drużyny bo pomimo wygranej to 2 naszych zawodników zostało wybranych na najlepszych w swoich kategoriach.

Dziękujemy wszystkim zawodnikom za ambicje oraz poświecenie zostawione na boisku. Miejmy nadzieje że  za rok spotkamy się znowu na tym turnieju :)