Terminarz: ZPN Podkarpacie B-Klasa, Sezon 2014/2015 Runda Jesienna Pozostałe rozgrywki

drużyna wynik drużyna godz.
10 sierpnia 2014
Victoria Pakoszówka 3:1 Nelson Polańczyk 14:00
Juventus Poraż 1:1 LKS Odrzechowa 14:00
ULKS TARNAWA 7:1 Orkan Markowce 14:00
Remix Niebieszczany 5:0 Drzewiarz Rzepedź 14:00
ULKS Czerteż 0:1 Jawornik Czarna 14:00
Szarotka Nowosielce 1:3 Leśnik Baligród 14:00
Pogórze Srogów Górny 1:5 LSK Płowce/Stróże Małe 16:30
15 sierpnia 2014
Jawornik Czarna 3:2 Szarotka Nowosielce 14:00
Drzewiarz Rzepedź 0:1 ULKS Czerteż 14:00
Orkan Markowce 6:4 Remix Niebieszczany 14:00
LSK Płowce/Stróże Małe 0:6 ULKS TARNAWA 14:00
LKS Odrzechowa 2:5 Pogórze Srogów Górny 14:00
Victoria Pakoszówka 3:2 Juventus Poraż 14:00
Nelson Polańczyk 2:0 Leśnik Baligród 14:00
17 sierpnia 2014
Juventus Poraż 3:1 Nelson Polańczyk 14:00
Pogórze Srogów Górny 1:4 Victoria Pakoszówka 14:00
ULKS TARNAWA 5:2 LKS Odrzechowa 14:00
Remix Niebieszczany 5:1 LSK Płowce/Stróże Małe 14:00
ULKS Czerteż 2:3 Orkan Markowce 14:00
Szarotka Nowosielce 4:0 Drzewiarz Rzepedź 14:00
Leśnik Baligród 1:2 Jawornik Czarna 14:00
24 sierpnia 2014
Nelson Polańczyk 5:1 Jawornik Czarna 14:00
Drzewiarz Rzepedź 1:2 Leśnik Baligród 14:00
Orkan Markowce 4:2 Szarotka Nowosielce 14:00
LSK Płowce/Stróże Małe 3:4 ULKS Czerteż 14:00
LKS Odrzechowa 3:2 Remix Niebieszczany 14:00
Victoria Pakoszówka 3:2 ULKS TARNAWA 14:00
Juventus Poraż 6:0 Pogórze Srogów Górny 14:00
31 sierpnia 2014
Pogórze Srogów Górny 0:2 Nelson Polańczyk 14:00
ULKS TARNAWA 1:1 Juventus Poraż 14:00
Remix Niebieszczany 2:1 Victoria Pakoszówka 14:00
ULKS Czerteż 1:0 LKS Odrzechowa 14:00
Szarotka Nowosielce 4:0 LSK Płowce/Stróże Małe 14:00
Leśnik Baligród 5:3 Orkan Markowce 14:00
Jawornik Czarna 1:0 Drzewiarz Rzepedź 14:00
7 września 2014
Nelson Polańczyk 2:0 Drzewiarz Rzepedź 13:00
Orkan Markowce 3:2 Jawornik Czarna 13:00
LSK Płowce/Stróże Małe 4:1 Leśnik Baligród 13:00
LKS Odrzechowa 2:0 Szarotka Nowosielce 13:00
Victoria Pakoszówka 5:1 ULKS Czerteż 13:00
Juventus Poraż 5:2 Remix Niebieszczany 13:00
Pogórze Srogów Górny 0:5 ULKS TARNAWA 13:00
14 września 2014
ULKS TARNAWA 1:1 Nelson Polańczyk 13:00
Remix Niebieszczany 12:0 Pogórze Srogów Górny 13:00
ULKS Czerteż 0:2 Juventus Poraż 13:00
Szarotka Nowosielce 0:7 Victoria Pakoszówka 13:00
Leśnik Baligród 2:1 LKS Odrzechowa 13:00
Jawornik Czarna 3:0 (w) LSK Płowce/Stróże Małe 13:00
Drzewiarz Rzepedź 2:0 Orkan Markowce 13:00
21 września 2014
Nelson Polańczyk 4:4 Orkan Markowce 13:00
LSK Płowce/Stróże Małe 1:2 Drzewiarz Rzepedź 13:00
ULKS TARNAWA 2:2 Remix Niebieszczany 13:00
Victoria Pakoszówka 1:1 Leśnik Baligród 14:00
Juventus Poraż 6:0 Szarotka Nowosielce 14:00
LKS Odrzechowa 1:2 Jawornik Czarna 16:30
Pogórze Srogów Górny 2:2 ULKS Czerteż 16:30
28 września 2014
Remix Niebieszczany 1:1 Nelson Polańczyk 13:00
Szarotka Nowosielce 3:1 Pogórze Srogów Górny 13:00
Jawornik Czarna 2:7 Victoria Pakoszówka 13:00
Drzewiarz Rzepedź 1:1 LKS Odrzechowa 13:00
Orkan Markowce 2:2 LSK Płowce/Stróże Małe 13:00
ULKS Czerteż 0:3 ULKS TARNAWA 14:00
Leśnik Baligród 7:1 Juventus Poraż 15:30
5 października 2014
Nelson Polańczyk 2:2 LSK Płowce/Stróże Małe 13:00
ULKS TARNAWA 2:1 Szarotka Nowosielce 13:00
Remix Niebieszczany 1:0 ULKS Czerteż 13:00
Victoria Pakoszówka 5:0 Drzewiarz Rzepedź 14:00
Juventus Poraż 3:0 Jawornik Czarna 14:00
LKS Odrzechowa 5:0 Orkan Markowce 15:30
Pogórze Srogów Górny 1:6 Leśnik Baligród 15:30
12 października 2014
Szarotka Nowosielce 3:0 Remix Niebieszczany 12:00
Jawornik Czarna 5:0 Pogórze Srogów Górny 12:00
Drzewiarz Rzepedź 2:0 Juventus Poraż 12:00
Orkan Markowce 1:4 Victoria Pakoszówka 12:00
LSK Płowce/Stróże Małe 3:2 LKS Odrzechowa 13:00
ULKS Czerteż 0:1 Nelson Polańczyk 14:00
Leśnik Baligród 3:0 ULKS TARNAWA 15:30
19 października 2014
Nelson Polańczyk 0:2 LKS Odrzechowa 12:00
ULKS TARNAWA 7:3 Jawornik Czarna 12:00
Remix Niebieszczany 4:1 Leśnik Baligród 12:00
Victoria Pakoszówka 3:2 LSK Płowce/Stróże Małe 14:00
Juventus Poraż 4:1 Orkan Markowce 14:00
ULKS Czerteż 2:2 Szarotka Nowosielce 14:00
Pogórze Srogów Górny 0:0 Drzewiarz Rzepedź 14:30
26 października 2014
Szarotka Nowosielce 3:0 Nelson Polańczyk 12:00
Jawornik Czarna 2:3 Remix Niebieszczany 12:00
Drzewiarz Rzepedź 1:3 ULKS TARNAWA 12:00
Orkan Markowce 3:3 Pogórze Srogów Górny 12:00
LKS Odrzechowa 1:4 Victoria Pakoszówka 12:00
Leśnik Baligród 2:1 ULKS Czerteż 13:00
LSK Płowce/Stróże Małe 2:0 Juventus Poraż 13:00
Zobacz terminarz z sezonu: